Oferta wynajmu agregatów prądotwórczych


    Nasze maszyny spełniają wszelkie wymogi bezpieczeństwa . Są na bieżąco serwisowane oraz sprawdzane przez wykwalifikowanych elektryków posiadających uprawnienia do eksploatacji i dozoru agregatów prądotwórczych.

    Większość urządzeń jest na własnym podwoziu kołowym, dzięki czemu ułatwia to szybki, bezpośredni transport do klienta. Wszystkie urządzenia ponadto są zabudowane w wygłuszające obudowy. Praktycznie każdy z naszych klientów jest zdziwiony wytłumieniem wypożyczanych u nas agregatów prądotwórczych. Jest co przede wszystkim ważne, gdy agregat musi pracować także w porze nocnej. Znaczna części agregatów posiada standardowe gniazda siłowe, co bardzo ułatwia szybkie, bezpośrednie przyłączenie obiektu/maszyny do zasilania z agregatu.

     Wraz z agregatem oferujemy transport, okablowanie, paliwo oraz obsługę. W swej ofercie posiadamy agregaty, które mogę pracować bez obsługi co znacznie obniża koszty wypożyczenia agregatu.

   

       Nasze generatory prądotwórcze z powodzeniem służą pomocą:

-jako awaryjne źródło zasilania dla obiektów przemysłowych, takich jak chłodnie czy piekarnie

gdzie nawet kilkogodzinna przerwa w dostawie prądu powoduje nieodwracalne straty

-jako podstawowe źródło zasilania eventów, koncertów i innych imprez masowych

-jako zastępcze źródło napięcia całych miejscowości podczas nieprzewidzianych awarii oraz planowanych wyłączeń zasilania(normy unijne nakładają na zakład energetyczny obowiązek jak najkrótszych przerw w zasilaniu).

-jako zasilanie placów budowy gdzie zakład energetycznie nie zdążył podać napięcia

-na planach filmowych

-w wielu innych sytuacjach czy zdarzeniach losowych, gdzie prąd z agregatu jest niezbędny.

 

Jeśli macie Państwo problem z wybaniem odpowiedniego  agregatu proponujemy zajrzeć na zakładkę Jaki agregat wynająć? lub skontaktować się z nami.