Dlaczego nas wybrać?


Po pierwsze

  Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, co gwarantuje niezawodność w każdej chwili. Wszystkie nasze agregaty, wyposążone w regulatory napięcia AVR co umożliwia zasilanie nawet najczulszych urządzeń. Przeciwieństwie do konkurencji mamy cały przekrój agregatów prądotwórczych. Posiadamy agregaty na imprezy,na plany filmowe, budowlane oraz dla energetyki. Na stanie również mamy mniejsze agregaty np do zasilania agregatów tynkarskich.

Po drugie

    Jesteśmy młodym, solidnym zespołem, który w każdej chwli podejmie najbardziej ambitne zadanie.  Jesteśmy gotowi w środku nocy jechać do Państwa z generatorem prądotwórczym, aby zepewnić Państwo niezbędną do życia energię elektryczną.  

Po trzecie

    Wraz agregatem możemy dostarczyć okablowanie, rozdzielnie oraz inne wyposażenia wg życzenia klienta.

Po czwarte

   Zatrudniamy fachowy personel techniczny, który od samego początku pomoże Państwu w doborze agregatu o odpowiednich parametrach. W czasie pracy personel będzie dbał o odpowiednie zabezpiecznie maszyny oraz osób przebywających w zasięgu generatora. 

Po piąte

    To co nas wyróżnia na tle konkurencji to przede wszystkim cena. Jesteśmy bardzo zorganizowaną firmą, dzięki czemu możemy obniżyć koszt naszych usług nawet o połowę. Ponadto dla stałych klientów mamy atrakcyjne rabaty, co powoduje, że nasi klienci polecają nas wszystkim.

 Po szóste

Prawdopodobnie jesteśmy firma która ma najwięcej oddziałów w całej Polsce. Nasze lokalizacje

Po siódme

Działamy transparentnie. Nie wciskamy Państwu nic na siłe. Już teraz możecie się Państwo zapoznać z umową wynajmu.

Po ósme

Jesteśmy ubezpieczeni na kwotę 100 000zł więc w razie nieprzewidzianych sytucji nasz ubezpieczyciel(PZU) pokryje wszelkie koszty.